Novinky

Soutěž o nejkrásnějšího hobby psa

24. ledna 2024    Autor: Martina Pelčáková

Vážení přátelé,

díky zájmu části členů, kteří mají pejsky s PP ale „nevýstavní“ ať už z důvodu nedostatku ve standardu či z důvodu zdravotního, jsme se rozhodli zařadit do programu našeho klubového setkání v sobotu 11.5.2024 HOBBY SOUTĚŽ. Bude rozdělena pouze na 2 kategorie a to:

A) do 2let a B) od 2 let.

Jelikož se jedná o samostatnou soutěž mimo výstavu bude se na ni přihlašovat před samotným srazem na mail pelcakova@mskchpl.cz již NYNÍ a to do 30.4.2024 s uvedením:

POHLAVÍ, DATUM NAROZENÍ, JMÉNO PSA A NÁZEV CHOVATELSKÉ STANICE, MAJITEL, KATEGORIE A/B

Tuto soutěž posoudí lichý počet ochotných posuzujících, vybraných přímo na srazu formou bodování, tak aby měl na pěkné umístění šanci opravdu každý. Hodnotit se bude celková kondice a harmonie psa, za „nedostatky ve standardu“ se nebude penalizovat. Vystavující i v této soutěži se mohou samozřejmě těšit nejen na potlesk za účast, ale také na hodnotné ceny a dobrou náladu. Vzhledem k tomu že se jedná o premiéru této soutěže, je startovné ZDARMA.

Martina Pelčáková
výstavní referent